Fiilen 1980 yılında kurulan ÖZLEM TİCARET KOLLEKTİF ŞİRKETİ 27 yıllık tecrübesi ile hayatı kolaylaştıran teknolojileri, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden size sunuyoruz. Lider markaların ürünleri ve bilgili geniş kadromuz ile sorunlarınızın çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. İthal ettiğimiz ürünlerle de minimum maliyetle müşterimizin taleplerini maksimum seviyede karşılamaya çalışıyoruz.


        
BAYİSİ OLDUĞUMUZ MARKALAR:

Vitrefiye ve Krom Grubu     : E.C.A - SEREL, VİTRA - ARTEMA, HAY
Plastik ve Pissu Grubu         :AQUATHERM, WAVİNAS, FIRAT, VİSAM, AKPOL
Vana Grubu                             :E.C.A, KLİNGER, AYVAZ, ARI, FANTINI COSMI, SAMSON, SPIRAX SARCO, TERMO, LESER, RIFOX, DUYAR,                                                     ADELL, FABER, PVD
Fittings                                    :TRAKYA DÖKÜM - HAYMAK, BİS
Siyah, Galvaniz ve Doğalgaz Boruları: BORUSAN, ÇAYIROVA
Pompa Grubu                         :STANDART POMPA, MAS POMPA, DAF ARMATUREN, WİLO
Panel Radyatör                     :VİTA, FIRAT, TERMOTEKNİK
Sayaçlar                                  :TEKSAN MEİNECKE, PAKKENS (TERMOMETRE, MANOMETRE, HYDROMETRE, VAKUMETRE), DANFOSS


ÜRÜN YELPAZEMİZ

Vitrefiye ve Krom Grubu:

Seramik sağlık gereçleri, banyo mobilyaları, akrilik banyo küvetleri, banyo armatürleri, mutfak armatürleri, duş sistemleri ve banyo aksesuarları.

Vana Grubu:

Körüklü, pistonlu, globe, kelebek, küresel, termostatik, pnomatik, basınç düşürücü vanalar, çekvalfler, pislik tutucular, kondestoplar, emniyet vanaları, solenoid vanalar ve bobinler.

Plastik ve Pis su Grubu:

Cam elyaf takviyeli polpropilen borular, pprc borular, pvc pissu sessiz borular, plastik rezervuar, su depoları.

Borular:

Siyah, galvaniz, doğalgaz ve çelikçekme borular.

Pompalar:

Santrifüj pompaları, dalgıç pompaları, hidroforlar, devirdaim pompaları.

Radyatörler:

Panel Radyatörler 500, 600, 900’ lük, Havlupanlar

Sayaçlar:

Sıvı buhar sayaçları, termometreler, manometreler, higrometreler, vakumetreler, termostatlar, presostatlar, dijital kontrol cihazları, termokupilar, ısıtıcılar.

Fittingsler:

Çelik, paslanmaz, dövme, pvc, galvaniz, teflon, flanşlar, dirsekler, manşon, nipel, boru, te, rediksiyon ve patent dirsekler vs.

Tüm bu ürün grubumuzla CAM, İLAÇ, TEMİZLİK ve GIDA, METALURJİ, ENERJİ-SU, ATIKSU, ÇİMENTO, KÂĞIT, GÜBRE, SERAMİK, TEKSTİL VE OTOMOTİV sektöründen 1600 adet kadar fabrika ve satıcı firmayla teli bayi bazında çalışmaktayız.